+ Yorum Gönder
Tuning ve Modifiye ve Trafik ve Çevre Forumunda Concord Transformer XT - Çocuk Koltuğu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Concord Transformer XT - Çocuk Koltuğu
  Concord Transformer XT- Çocuk Koltuğu Hakkında Bilgi


  Concord Transformer XT- Çocuk Koltuğunun Özellikleri
  Markanin Ait Oldugu Ülke: Almanya
  Üretim Yeri: Almanya

  Hitap Ettigi Yas Araligi: 15 - 36 Kg. Arasi

  KOLAY OPERASYON MAKSIMUM GÜVENLIK !!!!!

  Özellikleri:
  Tüm dünya ile ayni anda Türkiye'de kendi gurubunda rakipsiz özellikleri ve tasarimini gördügünüzde 9 yil çocugunuzu emanet edeceginiz baska bir koltugu almaniz bizce imkansiz !!!
  Hidrolik gazli 3 amortisörlü kasasi oto koltugunuzun kullanisini çok kolay hale getirmektedir.
  1. Tus: Sirt kisminda bulunan tusa bastiginizda bebeginizin 3 yasindan 12 yasina kadar olan gelisimine göre hidrolik amortisörü sayesinde otomatik olarak yukari dogru yükselir. kafa kismi yükselirken bebeginizin boyu ile orantili vücudunun diger hatlari için yan kisimlarda genisler.
  2. Tus: Isofix baglantilarini tek tus yardimiyla çikartabilirsiniz. kullanmadiginiz zamanlarda isofix kollar kasinin içine girer ve kaybolur hidrolik gazli amortisörü sayesinde tek tusla tekrar kullanima hazir hale gelebilir.
  3, Tus: Çocugunuz uyumak istediginde araba kullanirken durmadan hatta arkanizi dönmeden ayak kismindaki tusa basarak koltugu uyuma pozisyonuna getirebilirsiniz. bu yumusak kayista diger tuslar gibi hidrolik gazli ama3. amortisör sayesinde gerçeklesmektedir.

  TRIZONE CONCEPT (3 FARKLI KUMAS YAPISI)
  Concord markasinin uygulamakta oldugu yeni nesil kumas uygulamasidir.
  1. bölge: (kafa ve sirt kisminin geldigi bölge) %100 kumas yapisi sayesinde bebeginiz için saglikli ve konforlu bir bölgedir. Terlemesini azaltir vücudunun hava almasini saglar.
  2. bölge: (kafaligin yanlari ve vücudunun yan kismi (koltuk alti ve omuz bölgesi) bu kisim özel teknolojik ve pamuklu bir kumastan üretilmistir. Bu kumasin özelligi sicak aylarda terleme sorununa karsi özel yapsisidir.
  3. bölge: bebeginizin kalçasinin ve kollarinin geldigi bölge). bu bölgede sürtünme çok oldugundan bu kuma dayanikli bir yapiya sahiptir. kolay temizlenebilir ve yine pamuk orani %62'dir
  Double Layer Impact Protection(2 Katli Özel Kasa)
  Tüm koltugu tamamen kaplayan 2 katli özel alisimli plastik kasa.
  Sirt kismini yukari dogru kaldirdiginizda 2 katli kalin plastigi rahatlikla görebileceksiniz.
  Çocugun temas ettigi tüm bölgelerde ise bu özel çifta katli plastik haricinde birde darbe emici özel bir malzeme mevcuttur. bu malzeme sayesinde koltuk hem daha konforlu ve yumusak hemde ekstra güvenli olmaktadir.
  Emniyet kemerleri çocugunuzun boynuna gelemsin diye her 2 taraftada kemerleri kilitleyici 2 adet dügme mevcuttur. TransformerXT olarak da bilinir.

 2. Acil

  Concord Transformer XT - Çocuk Koltuğu isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder